Správa

Ostatná aktualizácia: 17 november 2019
Napísané: 16 november 2019

33. nedeľa C

- Zbierka na opravu kostola a fary bola spolu 1600 eur. Pán Boh zaplať.

- Ďakujeme p. architektke Kataríne Vyskupičovej, Mariánovi a Ivanovi Kunkelovým, p. maliarovi Pavlovi Olšinskému, p. kostolníkovi Petrovi Halánovi a všetkým upratujúcim za vyhotovenie a osadenie nových relikviárov, ktoré máme v kostole i všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli. Úprimné Pán Boh zaplať.

- Dnes o 18:00 hod. v rámci Trnavskej novény, bude udelené ocenenie Ruža Sv. Alžbety našim farníkom, manželom Františkovi a Hedvige Parákovým za ich dlhoročnú, obetavú službu kostolníkov. Túto sv. omšu môžete sledovať v priamom prenose na televízií Lux.

- V dňoch od 13. 11. do 21. 11. 2019 sa koná Trnavská novéna v bazilike Sv. Mikuláša v Trnave. Bližší program novény je na nástenke pred kostolom i na internetovej stránke farnosti.

- V piatok pozývam mládež na stretko po sv. omši na fare a v sobotu o 17:00 pozývam všetky deti na detské stretko na fare.

- Úprimné Pán Boh zaplať za všetky vaše milodary a starostlivosť o chrám, faru a ich okolie.

Nedeľa - o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Štvrtok – od 15:00 tichá adorácia do sv. omše