Ostatná aktualizácia: 01 marec 2021
Napísané: 27 február 2021

2. pôstna B

- Z rozhodnutia vlády SR, vyhláška č. 13 zo dňa 21.1.2021 – čiastka 8/2021 sa naďalej neslúžia verejné sv. omše. Zapísané úmysly sv. omší odslúžim podľa rozpisu súkromne. Na krste, sobáši a pohrebe môže byť spolu max. 6 osôb. Kostol bude otvorený k osobnej modlitbe a adorácií denne do 17:00 hod.

- Farský úrad oznamuje, že správca farnosti je v karanténe predbežne do 14.3.2021. V prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenie chorého sviatosťami sa obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Vdp. Petra Gulu. Tel.č.: 0911 912 953.

- Úradné záležitosti, nahlásenie úmyslu sv. omše na mesiac apríl 2021, individuálnej sv. spovede, krstu a sobáša, prosím vybavujte telefonicky na tel. č.: 033/5595 257, 0905 328 325 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.@Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- Milovaní bratia a sestry, kto by chcel prispieť na kostol a faru, nakoľko nemožno teraz konať zbierku a zvyčajný zvonček v kostole, môže svoj milodar priniesť osobne na faru alebo poslať na číslo účtu: SK05 0900 0000 0000 4553 5690. Úprimné Pán Boh zaplať.

- „Fórum života organizuje 21. ročník celoslovenskej kampane „Deň počatého dieťaťa“, ktorá prebieha v období 1. až 25. marec. Posolstvom kampane je vniesť do spoločnosti nádej a vďačnosť za svoj vlastný život i za životy našich blízkych. Dielo kampane možno podporiť kúpou virtuálnej bielej stužky na webovej stránke 25marec.sk, kde sa o „dni počatého dieťaťa“ dozviete bližšie informácie. Oslávme život spoločne a pripnime si bielu stužku! Pomôžte nám šíriť myšlienku, že život je dar!"

- Opäť SKCH prichádza v pôstnom období s projektom „Pôstna krabička pre Afriku“, kde môžeme počas pôstu naším milodarom podporiť centrá pre deti v Ugande a Rwande. Obálku s karbičkou si môžete zdarma zobrať vzadu v kostole pri mrežiach pod chórom.

- Úprimné Pán Boh zaplať za všetky vaše milodary a starostlivosť o chrám, faru a ich okolie.

- Myslím na vás všetkých v tejto náročnej dobe v modlitbách a vyprosujem od Pána a našej Nebeskej Matky Panny Márie hojnosť milostí, požehnania, pomoci a zdravia pre všetkých.

Váš duchovný otec farnosti Marián