Farské oznamy od 20. do 26. novembra 2017

Napísal: Andrej Macho
Ostatná aktualizácia: 19 november 2017
Napísané: 19 november 2017

• Úprimné Pán Boh zaplať speváckemu zboru Cantate Deo z Galanty – Hodov pod vedením Petra Podolského za skrášlenie dnešnej nedeľnej liturgie.
  • I v pondelok 20. 11. a utorok 21. 11. na záver Trnavskej novény pôjde z našej farnosti
    autobus. Autobus pôjde o 16:30 z Varašúra, následne pôjde do Valtašúra a potom ku kostolu.
    Autobus pôjde i cez Zavar a potom do Trnavy. Cena je 2 eurá.
  • Pápežské slovenské kolégiu sv. Cyrila a Metoda v Ríme a Slovenská katolícka misia v
    Paríži predstavili knihu memoárov “Živého ma nedostanete! Spomienky Františka Revesa”,
    ktoré zostavil Mons. Imrich Tóth. Podujatie sa uskutočnilo včera 18. novembra 2017 o 17:00 h vo
    veľkom salóne kolégia Via Maria Domenica v Ríme za účasti kardinála Jozefa Tomku.
  • Sestry premonštrátky pozývajú stredoškoláčky a vysokoškoláčky na duchovnú obnovu
    do ich kláštora v Trnave v dňoch 25. - 26. 11. 2017. Bližšie info na nástenkách.
  • Pri príležitosti 100. výročia zjavení Panny Márie vo Fatime vydáva Inštitút sv. Františka
    Saleského knihu s názvom Triumf Srdca. Kniha má cirkevné schválenie. Knihu si môžete
    objednať pomocou letáku, ktorý nájdete spolu s návratnou obálkou v zadu v kostole alebo cez
    web stránku triumfsrdca.sk.
  • Pozývame všetkých mladých na nácvik spevu v piatok o 16:30 na fare a na stretko po sv.
    omši.
  • Pozývame všetky deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.
  • Úprimné Pán Boh zaplať všetkým dobrodincom za milodary.

Nedeľa – o 15:00 modlitba škapuliara
Štvrtok – od 16:00 tichá adorácia v kostole do sv. omše