Farské oznamy od 13. do 19. novembra 2017

Ostatná aktualizácia: 11 november 2017
Napísané: 11 november 2017

• V prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia chorého sviatosťami sa obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Vdp. Petra Gulu, tel. č.: 0911 912 953.
  • Úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa zapojili do zbierky zimného šatstva pre núdznych, ktorú organizovala Trnavská arcidiecézna charita. Všetkým zo srdca veľmi ďakujú. Nech Pán odmení vašu štedrosť hojným Božím požehnaním a milosťami.
  • V dňoch trvania Trnavskej novény od 13. - 21. 11. 2017 pôjde z našej farnosti autobus na novénu. Autobus pôjde každý deň o 16:30 z Varašúra, následne pôjde do Valtašúra a potom ku kostolu. Autobus pôjde i cez Zavar a potom do Trnavy. Cena je 2 eurá.
  • Sestry premonštrátky pozývajú stredoškoláčky a vysokoškoláčky na duchovnú obnovu do ich kláštora v Trnave v dňoch 25. - 26. 11. 2017. Bližšie info na nástenkách.
  • Pri príležitosti 100. výročia zjavení Panny Márie vo Fatime vydáva Inštitút sv. Františka Saleského knihu s názvom Triumf Srdca. Kniha má cirkevné schválenie. Knihu si môžete objednať pomocou letáku, ktorý nájdete spolu s návratnou obálkou v zadu v kostole alebo cez web stránku triumfsrdca.sk.
  • V nedeľu 19. 11. do našej farnosti zavíta spevácky zbor Cantate Deo z Galanty – Hodov. Bude spievať pri sv. omši o 10:30. Srdečne všetkých pozývame.
  • Po viacerých prosbách farníkov nastane v zimnom období zmena času večerných sv. omší. Od 20.11. budú sv. omše o 17:00 hod.
  • Pozývame deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.
  • Pozývam všetkých miništrantov na stretko v sobotu 18. 11. o 10:30 v kostole.
  • Úprimné Pán Boh zaplať za upratovanie kostola všetkým, ktorí sa zapojili. Pán Boh zaplať všetkým dobrodincom za milodary.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií