Správa

Farské oznamy od 6. do 12. novembra 2017

Ostatná aktualizácia: 04 november 2017
Napísané: 04 november 2017

• Tento nasledujúci týždeň sa zapojí i naša farnosť do zbierky zimného šatstva pre ľudí a rodiny v núdzi, ktorú organizuje Trnavská arcidiecézna charita. Zbierajú sa zimné, nie letné veci (bundy, mikiny, teplé košele, svetre, nohavice, tričká, spodky, ponožky, spodné prádlo, čiapky, rukavice, obuv). Tieto zimné veci môžete priniesť po sv. omšiach do sakristie. Pán Boh zaplať.

• V dňoch trvania Trnavskej novény od 13. - 21. 11. 2017 pôjde z našej farnosti autobus na novénu. Autobus pôjde každý deň o 16:30 z Varašúra, následne pôjde do Valtašúra a potom ku kostolu. Autobus pôjde i cez Zavar a potom do Trnavy. Cena je 2 eurá.
  • Tento nasledujúci týždeň je ešte možné, kto má záujem objednať si knihu o našom rodákovi, kňazovi Mons. Františkovi Revesovi - „Živého ma nedostanete!“. Môžete si ju objednať po sv. omšiach v sakristii. Cena je 14 eur.
  • Po viacerých prosbách farníkov nastane v zimnom období zmena času sv. omší. Od 20. 11. budú sv. omše o 17:00 hod.
  • Pozývam mládež na nácvik spevu v piatok večer o 17:30 na fare a na stretko po sv. omši.
  • Pozývam deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred Najsvätejšou Oltárnou Sviatosťou
Pondelok - o 17:10 Večeradlo s Pannou Máriou
Štvrtok – adorácia nebude