Správa

Farské oznamy od 30. novembra do 5. novembra 2017

Ostatná aktualizácia: 28 október 2017
Napísané: 28 október 2017

• V zbierke na misie sa spolu v našej farnosti vyzbieralo 640 eur. Všetkým darcom úprimné Pán Boh zaplať.
  • V stredu 1. 11. slávime prikázaný sviatok, slávnosť Všetkých svätých. Sv. omše budú ako v nedeľu o 8:00 a 10:30 hod. Popoludní o 15:00 bude na cintoríne v Šúrovciach pobožnosť za všetkých verných zosnulých. Nezabudnime na duše našich zosnulých a pomôžme im z očistca do neba našou modlitbou a získaním úplných odpustkov!
  • Štvrtok 2. 11. slávime Spomienku na všetkých verných zosnulých. Sv. omše budú o 8:00 a 18:00 hod. Po rannej i večernej sv. omši bude spoločná modlitba za nenarodené deti pri pamätníku nenarodených detí vonku pred kostolom.
  • Naša farnosť sa opäť zapojí do kampane Sviečka za nenarodené deti, ktorú organizuje pro-life organizácia Fórum života s podporou biskupov Slovenska. Zapojiť sa môžeme večer 2. novembra na Spomienku všetkých verných zosnulých zapálením sviečky za nenarodené deti a modlitbou s prosbou o Božie milosrdenstvo pre nenarodené deti a všetkých ľudí zranených potratom. Tieto sviečky (plastovú – 1 euro, alebo sklenú – 4 eurá - odporúčaná cena) si môžete zakúpiť i za dobrovoľný príspevok tu v našom kostole dnes a celý nasledujúci týždeň pred i po sv. omšiach.
  • Spovedať v tomto týždni budem pred sv. omšami v pondelok a utorok od 16:00, vo štvrtok od 17:00 a na prvý piatok od 16:00 hod.
  • Úprimné Pán Boh zaplať za upratovanie kostola všetkým, ktorí sa zapojili.
  • Pozývam mládež na nácvik spevu v piatok večer o 17:30 na fare a na stretko po sv. omši.
  • Pozývam deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií
Pondelok - o 17:10 Večeradlo s Pannou Máriou