Farské oznamy od 5. januára 2020 do 12. januára 2020

2. nedeľa po narodení A

- Kto si chce nechať požehnať príbytok, zvlášť novostavbu alebo po rekonštrukcii, nech sa zapíše do zoznamu vzadu na stolíku. Treba napísať meno, priezvisko, adresu a tel. č. Požehnávať budem v priebehu nasledujúcich dní.

- Na slávnosť Zjavenia Pána 6. 1. 2020 o 16:00 hod. sa uskutoční jasličková pobožnosť, ktorú si pre vás pripravili deti a mladí našej farnosti. Zakončená bude vonku pred živým betlehemom. Srdečne pozývame pozrieť si i živý betlehem, je pripravené i malé občerstvenie za dobrovoľný príspevok v podobe vareného vína, vianočného čaju, tmavej medoviny a domácich lokší na sladko a slano.

- Na slávnosť Zjavenia Pána 6. 1. 2020 (pondelok) sa bude požehnávať voda, krieda a tymian. Požehnanú vodu a kriedu si môžete zobrať po sv. omši do vašich príbytkov.

- Chorých budem spovedať v utorok vo Valtašúre, stredu vo Varašúre, Novej a Školskej ulici a piatok v Šúrovciach. Spovedať začínam od 9:00 hod.

- Na budúcu nedeľu sa pri sv. omšiach uskutoční pravidelná zbierka na opravu kostola a fary.

- 1. februára 2020 (sobota) sa uskutoční v našej farnosti mládežnícky ples trnavskej arcidiecézy. Sv. omša bude o 17:00 hod. v kostole a následne po nej bude otvorenie plesu v sále kultúrneho domu. Bližšie informácie sú na plagátoch na nástenkách.

- Mládež pozývam v piatok na stretko po sv. omši na fare.

- Pozývam deti na detské stretko v sobotu o 17:00 hod. na fare.

Nedeľa - o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou

Štvrtok – od 16:00 tichá adorácia do sv. omše