Farské oznamy od 29. decembra 2019 do 5. januára 2020

Svätá rodina A

- Vianočná ofera bola spolu v hodnote 910 eur. Úprimné Pán Boh zaplať.

- Na slávnosť Zjavenia Pána 6. 1. 2020 o 16:00 hod. sa uskutoční jasličková pobožnosť, ktorú si pre vás pripravili deti a mladí našej farnosti. Srdečne pozývame.

- 1. februára 2020 (sobota) sa uskutoční v našej farnosti mládežnícky ples trnavskej arcidiecézy. Sv. omša bude o 17:00 hod. v kostole a následne po nej bude otvorenie plesu v sále kultúrneho domu. Bližšie informácie sú na plagátoch na nástenkách.

- Kto sa pri verejnej ďakovnej pobožnosti na konci roka zúčastní na speve hymnu Teba, Bože, chválime, získa za zvyčajných podmienok úplné odpustky. Tie isté odpustky získa ten, kto sa na nový rok zúčastní pri verejnej pobožnosti na speve alebo recitovaní hymnu Príď, Duchu Svätý, tvorivý.

- V dňoch od 2. do 4. januára 2020 sa v prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia chorého sviatosťami obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Petra Gulu. Tel. č.: 0911 912 953.

- Úprimné Pán Boh zaplať a veľká vďaka všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhajú a pomáhali počas týchto vianočných sviatkov i po celý rok pri rozvoji a zveľaďovaní farnosti, či chrámu (p. kostolníkovi s rodinou, p. organistom, upratujúcim, farskému spevokolu, farskej rade, deťom, mladým, miništrantom, lektorom pri sv. omšiach, mimoriadnym rozdávateľom sv. prijímania, všetkým, ktorí sa starajú o kostolnú i farskú záhradu, dychovej hudbe Šúrovanka, DHZ Šúrovce, p. starostke, obecnému úradu a zastupiteľstvu, darcom vianočných stromčekov, pomocníkom, ktorí pripravili a ozdobovali vianočný stromček a betlehem v kostole a stavali betlehem i stánok pred kostolom, p. Hudcovičovi za zapožičanie zvierat do živého betlehemu, všetkým, ktorí stvárňujú živý betlehem) a všetkým vám milovaní bratia a sestry, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom modlitbou, obetou, milodarmi, či konkrétnou pomocou pomohli a pomáhate mne a predovšetkým farnosti. Veľmi si to cením a vážim, nech vás za to všetko dobro odmení dobrotivý Pán svojím požehnaním, milosťami, zdravím a všetkým potrebním pre tento i nebeský život a raz Kráľovstvom Nebeským. VĎAKA.

Nedeľa - o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Pondelok – o 16:10 Večeradlo s Pannou Máriou