Farské oznamy od 11. augusta 2019 do 18. augusta 2019

19. nedeľa C

- Chcel by som sa zo srdca poďakovať predovšetkým Pánu Bohu a Panne Márii za ochranu a pomoc, všetkým animátorom za ich čas, obetu a námahu, ktorú vynaložili pre deti nielen našej farnosti a obce na letnom detskom farskom tábore v Kopytovskej doline i cez tento týždeň hier a zábavy „Vypni telku, zapni seba“. Nech vás za to dobrotivý Pán odmení hojním požehnaním a milosťami pre tento i večný život. Ďakujeme všetkým deťom, že prišli a užili si týždne plné zábavy, priateľstva a hier. Ďakujeme veľmi pekne OÚ Šúrovce, p. starostke, ZŠ s MŠ Šúrovce, p. riaditeľke za všetku pomoc a priestory. Ďakujeme OÚ Šúrovce a Nadácii Miroslava Náhlika pre deti za udelené dotácie, ďakujeme všetkým sponzorom, ktorý prispeli finančne, či materiálne. Ďakujeme všetkým ľuďom a farníkom za akúkoľvek pomoc, príspevky a hlavne za modlitby. Nech aj Vám to Pán hojne odmení tu i vo večnosti. Tešíme sa opäť o rok na všetkých.

- Dňa 17. 8. 2019 chcú v našej farnosti prijať sviatosť manželstva Michael Udvaros a Terézia Brečková a dňa 24. 8. 2019 Daniel Šimončič a Katarína Králiková. Kto by poznal nejakú cirkevnoprávnu prekážku, nech ju príde ohlásiť na farský úrad.

- Do začiatku školského roka budeme spolu s arcidiecéznou charitou v Trnave konať zbierku školských pomôcok pre deti z rodín, ktoré si ich kúpu nemôžu dovoliť. Priniesť môžete zošity rôznych veľkostí, farbičky, ceruzky, perá, pravítka, kružidlá, gumy na gumovanie, zvýrazňovače, fixky, vodové farby, farebné papiere, výkresy a obaly na zošity. Rozdelíme ich medzi deti v našej arcidiecéze. Podmienkou je, aby dieťa nemalo na predošlom vysvedčení neospravedlnené hodiny a neuspokojivý prospech. Touto zbierkou chceme totiž podporiť tie deti, ktoré si to zaslúžia a motivovať ich tak k ďalším dobrým výkonom. Pán Boh zaplať.

- V utorok 13. 8. 2019 je Fatimský deň, budú sa modliť všetky sv. ružence a Korunka k Božiemu milosrdenstvu pred i po sv. omši. Srdečne pozývame.

- Na budúcu nedeľu po sv. omšiach budem zapisovať úmysli sv. omší na mesiace september a október.

Nedeľa – 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Štvrtok – 17:00 tichá adorácia v kostole do sv. omše