Farské oznamy od 4. augusta do 11. augusta 2019

18. nedeľa C

- Dňa 17. 8. 2019 chcú v našej farnosti prijať sviatosť manželstva Michael Udvaros a Terézia Brečková a dňa 24. 8. 2019 Daniel Šimončič a Katarína Králiková. Kto by poznal nejakú cirkevnoprávnu prekážku, nech ju príde ohlásiť na farský úrad.

- Do začiatku školského roka budeme spolu s arcidiecéznou charitou v Trnave konať zbierku školských pomôcok pre deti z rodín, ktoré si ich kúpu nemôžu dovoliť. Priniesť môžete zošity rôznych veľkostí, farbičky, ceruzky, perá, pravítka, kružidlá, gumy na gumovanie, zvýrazňovače, fixky, vodové farby, farebné papiere, výkresy a obaly na zošity. Rozdelíme ich medzi deti v našej arcidiecéze. Podmienkou je, aby dieťa nemalo na predošlom vysvedčení neospravedlnené hodiny a neuspokojivý prospech. Touto zbierkou chceme totiž podporiť tie deti, ktoré si to zaslúžia a motivovať ich tak k ďalším dobrým výkonom. Pán Boh zaplať.

- V pondelok 5. 8. 2019 o 8:30 hod. sv. omšou v areáli ZŠ začíname týždeň hier s názvom: „Vypni telku, zapni seba“, na ktorý pozývame všetky deti . V prípade nepriaznivého počasia bude sv. omša v kostole a program sa upraví. Bližší program je na nástenkách. Prosíme o modlitby.

Nedeľa – 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred Najsvätejšou sviatosťou Oltárnou

Pondelok – 17:10 večeradlo s Pannou Máriou

Štvrtok – 17:00 tichá adorácia v kostole do sv. omše