Farské oznamy od 13. septembra 2020 do 20. septembra 2020

24. nedeľa A copy

- Úprimné Pán Boh zaplať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na príprave a priebehu hodkovej slávnosti v kaplnke Sedembolestnej Panny Márie.

- Prosíme o pomoc pri hodovej brigáde, ktorá bude v sobotu 19.9.2020 o 10:00 hod. Vopred úprimné Pán Boh zaplať.

- Dnes je z nariadenia Svätej stolice zbierka na Boží hrob. Úprimné Pán Boh zaplať za milodary.

- Na budúcu nedeľu bude zbierka na opravu kostola a fary. Vopred úprimné Pán Boh zaplať za milodary.

- Na budúci týždeň v stredu, piatok a sobotu sú jesenné kántrové dni. Záväzný je iba jeden deň. V našej farnosti to bude piatok. Obsahom je poďakovanie za úrodu.

- Milosrdné sestry Svätého kríža organizujú víkend o rozlišovaní povolania s názvom: A čo ja, Pane? V dňoch od 25. - 27.9.2020 v Trnave. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 20.9.2020. Bližšie informácie sú na plagáte na výveskách.

Nedeľa – o 16:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred kaplnkou Sedembolestnej Panny Márie

Štvrtok – od 17:00 tichá adorácia do sv. omše