Farské oznamy od 30. decembra 2018 do 6. januára 2019

Ostatná aktualizácia: 30 december 2018
Napísané: 29 december 2018

Svätá rodina C

- Na Božie narodenie 25. 12. 2018 bolo koledovať spolu 27 koledníkov, navštívili sme 93 rodín a vykoledovali spolu 1800 eur. Zbierka poputuje do subsaharskej Afriky, z ktorých Dobrá novina podporí viaceré rozvojové projekty na dôstojný život detí, mladých, dospelých, rodín a komunít.

- Vianočná ofera bola spolu v hodnote 878 eur. Úprimné Pán Boh zaplať.

- Od 1. januára sa zvyšuje cena katolíckych novín z 50 centov za jeden výtlačok na 70 centov.

- V dňoch od 2. do 5. januára sa v prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia chorého obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Petra Gulu. Tel. č.: 0911 912 953.

- Úprimné Pán Boh zaplať a veľká vďaka všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhajú a pomáhali počas týchto vianočných sviatkov i po celý rok pri rozvoji a zveľaďovaní farnosti, či chrámu (p. kostolníkovi s rodinou, p. organistom, upratujúcim, farskému spevokolu, farskej rade, deťom a mladým, miništrantom, lektorom pri sv. omšiach, mimoriadnym rozdávateľom sv. prijímania, všetkým, ktorí sa starajú o kostolnú i farskú záhradu, dychovej hudbe Šúrovanka, p. starostke, obecnému úradu a zastupiteľstvu, DHZ Šúrovce, darcom vianočných stromčekov pre chrám i faru, p. Hudcovičovi za zapožičanie zvierat do živého betlehemu) a všetkým vám milovaní bratia a sestry, ktorí ste akýmkoľvek spôsobom modlitbou, obetou, milodarmi, či konkrétnou pomocou pomohli a pomáhate mne a predovšetkým farnosti. Veľmi si to cením a vážim, nech Vás za to všetko dobro odmení dobrotivý Pán zdravím, požehnaním a potrebnými milosťami pre tento i nebeský život a raz Kráľovstvom Nebeským. VĎAKA.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Pondelok – po sv. omši ďakovná pobožnosť na konci roka

Sobota – o 8:00 modlitba rozjímavého sv. ruženca a následne sv. omša