Farské oznamy od 17. januára 2021 do 24. januára 2021

2. nedeľa B copy copy

- Z rozhodnutia vlády SR, vyhláška č. 77 – čiastka 38 sa od 1.1.2021 neslúžia verejné sv. omše, predbežne do 24.1.2021. Zapísané úmysly sv. omší odslúžim podľa rozpisu súkromne. Na krste, sobáši a pohrebe môže byť spolu max. 6 osôb. Kostol bude otvorený k osobnej modlitbe a adorácií denne do 17:00 hod (ak je kostol počas dňa uzamknutý, tak práve slávim neverejnú sv. omšu. Po jej skončení, opäť kostol otvorím).

- Úradné záležitosti, nahlásenie sv. omše, individuálnej sv. spovede, krstu, sobáša, pohrebu alebo zaopatrenie chorého sviatosťami, prednostne prosím vybavujte telefonicky na tel. č.: 033/5595 257, 0905 328 325 alebo mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.@Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Ďakujem za pochopenie.

- Od 18. do 25. januára 2021 je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Vložme tento úmysel do našich každodenných modlitieb.

- Na budúcu nedeľu 24.1.2021 slávime Nedeľu Božieho slova. Nábožné čítanie Svätého písma alebo jeho počúvanie v dĺžke aspoň 30 minút je obdarované úplnými odpustkami (Podmienky na získanie úplných odpustkov: zrieknuť sa každého hriechu, modlitba na úmysel Sv. Otca, sv. spoveď, sv. prijímanie – hneď, len čo to bude možné).

- Saleziáni don Bosca a Pavlíni pozývajú na Púť zaľúbených, ktorá sa uskutoční 20. februára 2021. Tento ročník bude veľmi špecifický - po prvýkrát sa bude konať online cez Youtube kanál. Púť je určená pre všetkých zaľúbených (chodiacich, snúbencov i manželov), ale aj pre jednotlivcov. Viac sa dozviete na stránke www.zalubeni.sk.

- Myslím na vás všetkých v tejto náročnej dobe v modlitbách a vyprosujem od Pána a našej Nebeskej Matky Panny Márie hojnosť milostí, požehnania, pomoci a zdravia pre všetkých.

Váš duchovný otec farnosti Marián