Farské oznamy od 30. augusta 2020 do 6. septembra 2020

22. nedeľa A

- Do 6. septembra 2020 bude v našej farnosti prebiehať zbierka školských pomôcok pre deti v núdzi, ktorú organizuje Trnavská arcidiecézna charita. Priniesť môžete: ceruzky, perá, gumy, strúhatká, fixky, zošity všetkých veľkostí, kancelársky papier, kružidlá, pravítka, uhlomery, farbičky, pastelky, farebné papiere, nožnice, vodovky, temperky, školskú tašku, vrecko na prezuvky, peračník, kalkulačku. Tieto pomôcky môžete vložiť do bielych košov vzadu v kostole. Úprimné Pán Boh zaplať.

- Na budúcu nedeľu pozývam všetkých žiakov, študentov i učiteľov na sv. omšu o 10:30 hod., pri ktorej budeme prosiť o pomoc Ducha Svätého do nového školského roku.

- Spovedať v kostole pred prvým piatkom budem v utorok a stredu od 17:30 hod., vo štvrtok od 17:00 hod. a v piatok od 16:30 hod.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Štvrtok – od 17:00 tichá adorácia do sv. omše

Piatok – po sv. omši prvopiatková pobožnosť a tichá adorácia do 20:00 hod.

Sobota – o 7:30 pobožnosť na prvú sobotu a následne sv. omša