Farské oznamy od 1. marca 2020 do 8. marca 2020

1. pôstna A

- Dnes je jarná zbierka na charitu. Úprimné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

- Kto by chcel darovať 2% z vašich daní pre ERKO – hnutie kresťanských spoločenstiev detí, vzadu na stolíku sú potrebné tlačivá. Pán Boh zaplať.

- Spovedať chorých k 1. piatku budem v pondelok vo Valtašúre, stredu vo Varašúre, Novej a Školskej ulici a v piatok v Šúrovciach. Spovedať začínam od 9:00 hod. V kostole budem spovedať v pondelok a utorok pol hodinu pred sv. omšou, v stredu a vo štvrtok od 16:00 hod. a v piatok od 15:30 hod.

- V tomto týždni sú jarné kántrové dni v stredu, piatok a v sobotu. U nás ich budeme sláviť v sobotu. Obsahom je príprava na pokánie a na svioatosť zmierenia a činorodá láska k blížnemu.

- Už 9. krát prichádza SKCH v pôstnom období s projektom „Pôstna krabička pre Afriku“, kde môžeme počas pôstnu naším milodarom podporiť centrá pre deti v Ugande a Rwande. Obálku s krabičkou si môžete zdarma zobrať vzadu na stolíku, kde sú katolícke noviny.

- Pozývam na modlitbu krížovej cesty všetky spoločenstvá našej farnosti, deti a mládež. Kto by sa chcel modliť krížovú cestu, nech sa príde zapísať do sakristie.

- Mládež pozývam v piatok na stretko po sv. omši na fare.

- Deti pozývam na detské stretko v sobotu o 17:00 hod. na fare.

Nedeľa - o 15:00 krížová cesta

Pondelok – o 16:10 večeradlo s Pannou Máriou

Štvrtok – o 16:00 tichá adorácia do sv. omše - za nové kňazské a rehoľné povolania

Piatok – o 16:20 krížová cesta spoločenstva modlitieb matiek. Po sv. omši prvopiatková pobožnosť a tichá adorácia do 19:00 hod.

Sobota – o 7:30 pobožnosť na prvú sobotu a následne sv. omša