Farské oznamy od 26. januára 2020 do 2. februára 2020

3. nedeľa A

- Úprimné Pán Boh zaplať a veľká vďaka všetkým, ktorí včera prišli pomôcť pri rozoberaní betlehema pred kostolom.

- Študenti gymnázia Angely Merici v Trnave srdečne pozývajú na moderovaný benefičný koncert dňa 26. januára 2020 o 16:30 hod. v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave.

- Dnes je zbierka na katolícke školstvo Trnavskej arcidiecézy. Za všetky vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.

- Na budúcu sobotu 1. februára 2020 sa v našej farnosti uskutoční mládežnícky ples Trnavskej arcidiecézy. Sv. omša bude večer o 17:00 hod. v kostole a následne po nej bude otvorenie plesu v sále kultúrneho domu. Chceli by sme poprosiť šikovné gazdinky, či by nám pomohli s napečením slaných dobrôt napr. praclíky, pagáčiky. Priniesť ich môžete na faru alebo do sakristie pred sv. omšami. Ďakujeme.

- Na sviatok Obetovania Pána (Hromnice) 2. februára 2020 budem pri sv. omšiach požehnávať hromničné sviece, ktoré si môžete priniesť.

- Mládež pozývam v piatok na stretko po sv. omši na fare.

Nedeľa - o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Pondelok – o 16:10 večeradlo s Pannou Máriou