Farské oznamy od 22. septembra 2019 do 29. septembra 2019

25. nedela C

- Úprimné Pán Boh zaplať a veľká vďaka všetkým, ktorí včera pomáhali pri brigáde pred hodami a birmovkou na fare, v kostole a jeho okolí.

- Dnes o 14:30 hod. sa na Námestí slobody v Bratislave uskutoční Národný pochod za život na ktorý pozývame všetkých veriacich a ľudí dobrej vôle, aby sme podporili ochranu života od jeho počatia, až po prirodzenú smrť.

- Modlitby matiek z komunity útecha vás srdečne pozývajú na Modlitebné trojdnie od 27. - 29. 9. 2019 o 19:00 v kostole sv. Jána Krstiteľa v Seredi.

- Pápežská nadácia ACN – pomoc trpiacej Cirkvi, pozýva dňa 18. 10. 2019 všetky deti, rodiny, farnosti, aby sa zúčastnili celosvetovej modlitbovej iniciatívy s názvom Milión detí sa modlí ruženec za jednotu a pokoj vo svete.

- Na budúcu nedeľu 29. 9. 2019 budeme v našom chráme i farnosti sláviť hody - slávnosť sv. Michala, Gabriela a Rafaela – archanjelov a zároveň patrocínium (titul) chrámu sv. Michala Archanjela. V tento deň možno v našom chráme získať úplné odpustky za obvyklých podmienok. Treba ešte pridať nábožnú návštevu kostola a modlitbu Otče náš a Verím v Boha. V túto nedeľu bude i farská ofera.

- V dňoch 29. - 30. 9. 2019 budú v Katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave prítomné relikvie sv. Vincenta de Paul, ktoré si bude možné uctiť. Bližší program a informácie sú na nástenkách.

- Dňa 5. 10. 2019 chcú v našej farnosti prijať sviatosť manželstva Matúš Bokora a Veronika Kovačičová. Kto by poznal nejakú cirkevnoprávnu prekážku, nech ju príde ohlásiť na farský úrad.

- V piatok pozývam mladých na nácvik spevu pred sv. omšou a na stretko po sv. omši na fare.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Pondelok – o 17:10 Večeradlo s Pannou Máriou