Farské oznamy od 25. augusta 2019 do 1. septembra 2019

21 nedela C

- Trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch pozýva všetkých veriacich do katedrálneho Chrámu sv. Jána Krstiteľa v Trnave, kde bude v piatok 30. augusta o 11.00 hodine sláviť svätú omšu pri príležitosti posviacky katedrálneho Chrámu sv. Jána Krstiteľa. Pri tejto príležitosti bude požehnaný interiér obnovenej katedrály.

-Dňa 14. 9. 2019 chcú v našej farnosti prijať sviatosť manželstva Vladimír Ondrejovič a Katarína Filová. Kto by poznal nejakú cirkevnoprávnu prekážku, nech ju príde ohlásiť na farský úrad.

- Do 15. septembra 2019 budeme spolu s arcidiecéznou charitou v Trnave konať zbierku školských pomôcok pre deti z rodín, ktoré si ich kúpu nemôžu dovoliť. Pán Boh zaplať.

- 22. septembra 2019 o 14:30 sa na Námestí slobody v Bratislave uskutoční Národný pochod za život na ktorý pozývame všetkých veriacich a ľudí dobrej vôle, aby sme podporili ochranu života od jeho počatia, až po prisrodzenú smrť. Motto pochodu je: Život nenarodeným – pomoc matkám – pravdu spoločnosti.

- V dňoch od 26. 8. 2019 do 31. 8. 2019 sa v prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia chorého sviatosťami obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Vdp. Petra Gulu. Tel. č.: 0911 912 953.

Nedeľa – 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií