Správa

Ostatná aktualizácia: 24 november 2018
Napísané: 24 november 2018

Krista Kráľa B

- Po sv. omšiach pred kostolom si môžete zakúpiť sviece na adventný veniec, ktoré pre vás vyrobili naši mladí a tak podporiť ich, aj ich aktivity. Na 1. adventnú nedeľu si budete môcť po sv. omšiach zakúpiť farský kalendár na budúci rok za cenu 4,50 eur a rôzne iné výrobky našich mladých. Pán Boh zaplať za vaše milodary.

- Na budúcu nedeľu bude zbierka na charitu. Za vaše milodary vopred Pán Boh zaplať.

- Na budúcu nedeľu – 1. adventnú budem požehnávať adventné vence. Kto si chce nechať požehnať adventný veniec, nech si ho prinesie do kostola a položí ho pred oltár. Po sv. omši o 10:30 požehnám i obecný adventný veniec, ktorý je na kruhovom objazde.

- Nácvik farského spevokolu na Vianoce bude v piatok 30. 11. o 18:00 na fare.

- Od 26. 11. do 30. 11. sa zúčastním kňazských duchovných cvičení. V prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia chorého sviatosťami sa obráťte od pondelka do stredy na farský úrad v Zavare – tel. č. 0903 135 713 a vo štvrtok a piatok na farský úrad v Majcichove tel. č. 0911 912 953.

- Spoločenstvo Tulipánci pozýva na nočný kultúrno - modlitbový program s názvom #kam kráčaš? ktorý sa uskutoční 1.12. v kostole Najsvätejšieho Srdca Ježišovho v Trnave na Tulipáne, začne sa modlitbou sv. ruženca o 17:15 pokračovať bude sv. omšou, vystúpením kapiel, workshopmi, adoráciou a záverečnou sv. omšou. Viac informácií nájdete na www.tulipanci.sk

- Misionári Saletíni s tímom laikov pozývajú v dňoch 30. novembra - 2. decembra 2018 na duchovnú obnovu "rozVEDENÍ k BOHU I." pre rozvedených, ktorí žijú sami do Rodinkova v Belušských Slatinách. Je možné prísť aj s deťmi, o ktoré sa postarajú animátori. Bližšie informácie na plagáte na nástenke.

- V sobotu o 17:00 hod. pozývam všetky deti na detské stretko na fare.

- Úprimné Pán Boh zaplať všetkým za vaše milodary a starostlivosť o chrám, faru a ich okolie.

Nedeľa – o 14:00 modlitba sv. ruženca a litánií

Sobota – o 8:00 rozjímavý sv. ruženec a následne sv. omša