Farské oznamy od 4. do 11. novembra 2018

oznamy 31. nedeľa B

- Od pondelka 5. 11. 2018 sa zapojíme do modlitieb a prosieb za blahorečenie Božieho služobníka biskupa Michala Buzalku, ktoré sa modlia v rámci celej Trnavskej arcidiecézy. Túto modlitbu máte na laviciach v malom letáku, ktorý si môžete zobrať a taktiež si ho môžete zobrať v zadu v kostole na stolíku. Túto modlitbu sa budeme modliť pri sv. omši po modlitbe po prijímaní, taktiež pri spoločných modlitbách veriacich (prosbách), bude vždy vložená jedna prosba za blahorečenie.

- Stretnutie nad Božím slovom bude v pondelok po sv. omši na fare.

- Spovedať chorých budem v pondelok od 9:00 hod. vo Valtašúre a od 10:00 vo Varašúre, Novej a Školskej ulici. V utorok od 9:00 hod. v Šúrovciach.

- V nedeľu 11. 11. 2018 sa po sv. omši o 10:30 pri príležitosti 100. výročia ukončenia 1. sv. vojny uskutoční modlitba a kladenie venca pri pamätníku padlých hrdinov, ktorý sa nachádza v areáli kostola.

- V dňoch trvania Trnavskej novény od 13. - 21. 11. 2018 pôjde z našej farnosti autobus na novénu. Autobus pôjde každý deň o 16:30 z Varašúra, následne pôjde do Valtašúra a potom ku kostolu. Autobus pôjde i cez Zavar a potom do Trnavy. Bezprostredne po skončení sv. omše sa autobus vracia naspäť. Cena tam i späť je 2 eurá.

- V piatok pozývam mládež na nácvik piesní pred sv. omšou a na stretko po omši na fare.

- V sobotu o 17:00 hod. pozývame všetky deti na detské stretko na fare.

- Úprimné Pán Boh zaplať všetkým za vaše milodary a starostlivosť o chrám, faru a ich okolie.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií pred Najsvätejšou Sviatosťou oltárnou

Pondelok – o 16:10 večeradlo s Pannou Máriou

Štvrtok – od 16:00 do 16:55 tichá adorácia v kostole