Farské oznamy od 5. februára do 11. februára 2018

Napísal: Peter Halán

oznamy

- V prípade pohrebu alebo súrneho zaopatrenia sviatosťami sa obráťte na farský úrad v Majcichove a na p. farára Petra Gulu, tel. č.: 0911 912 953. Zároveň Vám veľmi pekne ďakujem za modlitby, za pozdravy a prosím i naďalej o modlitby za skoré uzdravenie  a všetkých veľmi srdečne pozdravujem.

- Veľmi pekne ďakujem všetkým za pomoc pri rozoberaní betlehemu a stánku pred kostolom a vďaka všetkým, ktorí poupratovali kostol. Nech Pán odmení hojným požehnaním a milosťami túto vašu obetu.

- Úmysly sv. omší, ktoré nebudú odslúžené kvôli chorobe, budú odslúžené v  mesiaci marec. Ak by bola zmena sv. omší v tomto týždni kvôli chorobe, bude to oznámené v miestnom rozhlase.

- Rímskokatolícka farnosť Považany a Rímskokatolícka farnosť Šúrovce v spolupráci s cestovnou kanceláriou Awertravel pri príležitosti 50. výročia smrti sv. Pátra Pia organizujú farskú púť SAN GIOVANNI ROTONDO – PIETRELCINA – RÍM. Termín: 03.06. – 08.06.2018 Cena: 560 €. Doprava – letecky. V cene je zahrnuté: letenka Viedeň – Rím a späť, transfér na letisko a z letiska Viedeň, bus po Taliansku, 5x ubytovanie s polpenziou, sprievodca, komplexné cestovné poistenie. V cene nie je zahrnuté: mestská taxa – platí sa na mieste, cestovné lístky na metro, vstupy. Pútnický program je spojený s každodennou sv. omšou.  Bližší program púte je na nástenkách. Kto by sa chcel zúčastniť tejto púte, nech sa prihlási v sakristii po sv. omšiach alebo na fare, aj telefonicky. Treba nahlásiť meno, priezvisko, adresu a tel. číslo.

- Chorých, ak budem už zdravý, budem chodiť spovedať vo štvrtok  8. 2. vo Valtašúre, Varašúre, Novej a Školskej ulici a v piatok 9. 2. v Šúrovciach.

- V stredu 7. 2. sa vo farnosti Dolná Streda bude konať rekolekcia kňazov Seredského dekanátu. Sv. omša začne o 9:30 hod.

- Pozývam mladých na stretko v piatok o 18:00 na fare.

- Pozývam deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.

Nedeľa – 15:00 modlitba sv. ruženca a litánií