Farské oznamy od 4. do 10. decembra 2017

• Kto by chcel darovať vianočný stromček pre kostol a faru, môže sa prihlásiť v sakristii po sv. omšiach alebo na fare. Pán Boh zaplať.
  • Prosíme všetkých Vás, milovaní bratia a sestry, aby sa zatvárali dvere pri vstupe do kostola, pretože uniká teplo a milodary nás všetkých. Vďaka.
  • Vianočná sv. spoveď v našej farnosti bude vo štvrtok 21. 12. v čase od 10:00 – 11:30 a 15:30 – 18:00. Doobeda sa každú pol hodinu bude rozdávať sv. prijímanie a o 18:00 bude sv. omša.
  • Po sv. omšiach si môžete opäť i tento rok zakúpiť pred kostolom farský kalendár na budúci rok za cenu 4,50 eur a rôzne iné výrobky našich mladých farnosti. Pán Boh zaplať za vaše milodary.
  • Nácvik speváckeho zboru farnosti bude v stredu 6. 12. o 18:00 na fare.
  • Všetky deti, ale i ostatných srdečne pozývame na rorátne sv. omše, ktoré budú bývať v pondelok, stredu a piatok o 6:45 hod. Deti si môžu priniesť svoj lampáš, ktorý zapálený ponesú v sprievode do kostola pred oltár, svetlo ako symbol Krista, ktorý je Svetlom sveta a prežiaruje každú tmu a na ktorého narodenie sa pripravujeme. Lampáše potom môžu nechať v kostole. Stretneme sa pri fare o 6:40 a pôjdeme sprievodom s lampášmi do kostola. Tento týždeň budú rorátne omše v pondelok a štvrtok.
  • V stredu 6. 12. po večernej sv. omši zavíta do našej farnosti a kostola sv. Mikuláš.
  • V piatok 8. 12. je prikázaný sviatok Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Sme povinní zúčastniť sa na sv. omši. Sv. omše budú o 8:00 a 17:00 hod.
  • Predvianočný deviatnik sa začína v piatok 15. 12. Požehnanie obrazov bude na budúcu 2. adventnú nedeľu po sv. omšiach.
  • Dnes je jesenná zbierka na charitu. Úprimné Pán Boh zaplať za vaše milodary. Vzadu v kostole pri katolíckych novinách sú letáky, kde si môžete pozrieť ako sa prerozdelila jarná zbierka na charitu.
  • Pozývame všetkých mladých na nácvik spevu v piatok o 16:30 na fare.
  • Pozývame všetky deti na stretko v sobotu o 17:00 na fare.
  • Úprimné Pán Boh zaplať všetkým dobrodincom za milodary.

Nedeľa – o 15:00 modlitba sv. ruženca a litánie pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou